Senior Irodabérbeadási Tanácsadó

Az Eston International Irodaügynökségi csapata Senior Tanácsadót keres

Feladatok, hatáskörök

  • Proaktív senior tagja az Irodabérbeadási csapatnak;
  • Bérbeadók és Bérlők Képviselete;
  • Potenciális bérlők targetálása,igényfelmérés,rövid és hosszú távú megoldások megtalálása
  • Stratégiai kapcsolatfenntartás a bérlőkkel,bérbeadókkal, partnerekkel;
  • Irodabérleti tranzakciók kezelése a projekt kezdetétől a végéig;
  • Együttműködés a cég különböző divízióival;
  • Határokon átívelő együttműködés a Savills Global Advisors különböző országainak csapataival;
  • A csapatod tagjainak támogatása és mentorálása

Az ideális jelölt ambiciózus, önálló személy, legalább 5 éves releváns szakmai tapasztalattal rendelkezik az értékesítés vagy kereskedelmi ingatlan területén, csapatjátékos, erős interperszonális készségekkel rendelkezik, és nem fél a kihívásoktól valamint határidőktől.

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Jól megközelíthető, kiváló, modern irodakörnyezet, hibrid munkavégzés
  • Piacon jól ismert és elismert, szakmailag magas színvonalú szervezet, stabil háttérrel
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Erős szakmai és támogató, informálislégkör
  • Fiatalos, lendületes cég és egy támogató, összetartó csapat

Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a job@eston.hue-mail címre.

If You are interested in the opportunity please send your CV by email at job@eston.hu or by clicking the 'Apply Now' button below.