NYITOTT POZÍCIÓINK

Senior Értékbecslő

Keressük új csapattagunkat Értékbecslés Divíziónkba

Képzettségi követelmények és elvárások

  • Felsőfokú közgazdasági és /vagy műszaki végzettség vagy ingatlanszakértői posztgraduális diploma
  • Határozott, ambiciózus, kiváló fellépés és fejlett kommunikációs készség
  • Stratégiai gondolkodásmód
  • Legalább középszintű angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek (Office: haladó excel)
  • Saját gépkocsi
  • Ingatlanpiacon szerzett tapasztalat

Feladatok, hatáskörök

  • Komplex vagyonértékelési- és tanácsadói feladatok elvégzése
  • Együttműködés a tanácsadói kollégákkal
  • Reklamációkezelés, problémamegoldás

Mit nyújtunk

  • Rugalmas, hibrid munkavégzési lehetőség: home office és irodai munkavégzés
  • Jól megközelíthető, budai, A+ kategóriás irodaház modern irodatere
  • Piacon jól ismert és elismert, szakmailag magas színvonalú cég, stabil háttér
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Erős szakmai és támogató, informális légkör
Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a job@eston.hu e-mail címre.

Senior Office Consultant

The Office Agency Team of Eston International is looking for a Senior Consultant to:

  • Become a (pro)active senior member of the Office Agency Team;
  • Represent Landlords & Tenants;
  • Target Office Occupiers, understanding their needs providing different office accommodation solutions short and long term;
  • Maintain strategic relationships with key tenants;
  • Manage office lease transactions from the start to the end of each project;
  • Cooperate with different divisions of the company;
  • Provide cross-border assistance to different country teams of Savills Global Advisors;
  • Support and mentor team members;

The ideal applicant is an ambitious and self-driven person, who has 5 years of relevant experience in sales or commercial property, a team player with strong interpersonal skills, and is not afraid of challenges and deadlines.

What we offer:

  • a competitive package,
  • a professional career path,
  • supporting team members,
  • and a great working environment.
send your CV to job@eston.hu

Szakmai Asszisztens

Keressük új csapattagunkat Ipari ingatlanok- és a Befektetés divíziónkhoz.

  • Felsőfokú közgazdasági és /vagy műszaki végzettség és /vagy ingatlanszakértői posztgraduális diploma
  • Számítástechnikai ismeretek
  • Proaktív személyiség, aki szeret- és tud is csapatban dolgozni, de az önálló projektek sem riasztják el
  • Magabiztos fellépés- és kommunikációs érzék
  • Kiegyensúlyozott, nyitott, precíz és pozitív személyiség

  • Ingatlan tranzakciók során felmerülő előkészítési feladatok ellátása
  • Pályázati anyagok, prezentáció készítése
  • Az ipari- és befektetési divízió tagjainak támogatása

  • Jól megközelíthető (Buda), kiváló, modern irodakörnyezet
  • Piacon jól ismert és elismert, szakmailag magas színvonalú szervezet, stabil háttérrel
  • Erős szakmai és támogató, informálislégkör
Amennyiben felkeltettük az érdeklődését, küldje el önéletrajzát a job@eston.hu e-mail címre

Asszisztens – Irodabérbeadási divízió

Képzettségi követelmények és elvárások:

  • Legalább középfokú végzettség és /vagy ingatlanszakértői képzés
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Számítástechnikai ismeretek (Microsoft Office és bármilyen CRM software)
  • Érdeklődés az ingatlan szakma irántStratégiai, gondolkodás
  • Life long learning attitűd
  • Magabiztos fellépés és kommunikációs készség

Feladatok, hatáskörök:

  • Kapcsolattartás a bérbeadókkal, fejlesztőkkel és társügynökségekkel
  • Pályázati anyagok, prezentációk, ajánlatok, marketing anyagok készítése
  • CRM- és ingatlan adatbázis kezelése
  • Az irodabérbeadási divízió tagjainak támogatása

Mit nyújtunk:

  • Jól megközelíthető (Buda), kiváló modern irodakörnyezet

Vagy a gombra kattintva küldje el önéletrajzát.

Írja be a keresendő kifejezést.

Shopping Cart